Favorilerim Sipariş Takibi
Favorilere Ekle
Yeni
  • LİVA32

ACIKAHVE WELSOFT KUMAŞ

Kullanım Alanları: Manto, Ceket, Kaban, Etek, Pardösü, Mont, Halı Örtüsü, Yatak Örtüsü, Havlu, Bornoz, Süs Eşyaları Eni:175cm

87,54
53,40 (KDV Dahil)
%39
VAR
  • Fırsat Ürünü
  • Hızlı Kargo

Acıkahve Welsoft kumaş pek çok açıdan sağladığı güvenlik ve rahatlık ile beraber diğer kumaş türlerine göre daha ayrıcalıklıdır. Başta hijyenik yapısı ile sağlık açısından önemli olan bu kumaş, aynı zamanda rahat ve yumuşak bir yapı sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı ev hanımlarının en çok değerlendirdiği kumaş türleri arasında bulunuyor.Pek çok kişi son dönemlerde welsoft Kumaşı çok sıkı duymakta ve internet üzerinden araştırmaktadır. Welsoft kumaş yanmaz ve alev almaz bir özelliğe sahip olan özel üretim kumaş türüdür. Antibakteriyel özelliğe sahip olması nedeniyle özellikle çocuklar için büyük öneme sahiptir. Böylece astım, alerjik sorunlar ve toz alerjisi gibi durumlar karşısında hem çocuklar hem de yetişkinler için kullanılması oldukça uygundur.Antibakteriyel özelliğe sahiptir. Alerji ve astım ile bronşit gibi durumlarda çocuklar ve yetişkinler için kullanılması uygundur.
Nefes alan bir yapıya sahiptir.Sıcak tutar. Rahat ve yumuşak bir dokuya sahiptir.Leke tutmaz ve kolayca silinebilir.Yerli üretimi sağlanmaktadır ve yerli sermaye üzerinden üretimi gerçekleştiği için Ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

Kullanım Alanları: Manto, Ceket, Kaban, Etek, Pardösü, Mont, Halı Örtüsü, Yatak Örtüsü, Havlu, Bornoz, Süs Eşyaları

Eni:175cm

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Kumaş Liva Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.